Notícies

COMPETICIÓ INTERCOMARCAL DE NATACIÓ ESCOLAR (JEEC 2019/2020)

Ja podeu consultar les classificacions d’aquest passat dissabte (25.01.20)

Esportistes de 4 entitats de la nostra comarca (BSB, CN Sitges, CN Vilanova i Lycée Bel Air) van participar en aquesta jornada  que  es va disputar en les instal.lacions del Club Natació Sitges  i és classificatòria per la Final Comarcal de Natació (JEEC 2019/2020)

Destaquem les millors marques  aconseguides pels esportistes del nostre Consell:

PREBENJAMÍ FEMENÍ 25 METRES LLIURE

  • 4a) PAULA BURGUÉS  – CN SITGES   (0,28,52)

PREBENJAMÍ MASCULÍ 25 METRES LLIURE

  • 1r) ERIC BRUUN – LYCÉE BEL AIR  (0,21,78)

PREBENJAMÍ FEMENÍ 25 METRES PAPALLONA

  • 3a) PAULA BURGUÉS  – CN SITGES  (0,33,30)

PREBENJAMÍ MASCULÍ 25 METRES PAPALLONA

  • 1r) SERGEJ BOJANIC – CN SITGES  (0,31,16)

PREBENJAMÍ MIXTE RELLEUS 4X25 METRES LLIURE

  • 1r) BEL AIR  (2,03,96)

BENJAMÍ FEMENÍ 25 METRES LLIURE

  • 1a) MIA BRUGUERA – LYCÉE BEL AIR  (0,17,16)

BENJAMÍ MASCULÍ 25 METRES LLIURE

  • 2n) SACHA FIAMMA – LYCÉE BEL AIR  (0,17,72)

BENJAMÍ FEMENÍ 25 METRES PAPALLONA

  • 1a) MIA BRUGUERA – LYCÉE BEL AIR  (0,19,66)

BENJAMÍ MASCULÍ 25 METRES PAPALLONA

  • 2n) SACHA FIAMMA – LYCÉE BEL AIR  (0,21,40)

BENJAMÍ MIXTE RELLEUS 4X25 METRES LLIURE

  • 2n) BEL AIR “A”  (1,16,58)

ALEVÍ FEMENÍ 50 METRES LLIURES

  • 2a) LAURA BORRELL – LYCÉE BEL AIR  (0,37,32)

ALEVÍ MASCULÍ 50 METRES LLIURES

  • 4t) TOM SERRANO – LYCÉE BEL AIR  (0,39,60)

INFANTIL FEMENÍ 100 METRES LLIURES

  • 2a) JIMENA LASA  – CN SITGES (1,16,26)

INFANTIL MASCULÍ 100 METRES LLIURES

  • 1r) HUGO VALSERA – LYCÉE BEL AIR  (1,12,34)

CADET/JUVENIL FEMENÍ 100 METRES LLIURES

  • 2a) NORA RUBIRA – CN VILANOVA (1,23,73)

CADET/JUVENIL MASCULÍ 100 METRES LLIURES

  • 1r) NACHO SANCHEZ – LYCÉE BEL AIR  (1,09,00)

ALEVÍ FEMENÍ 50 METRES PAPALLONA

  • 1a) MIA JOLY – LYCÉE BEL AIR  (0,43,80)

ALEVÍ MASCULÍ 50 METRES PAPALLONA

  • 4t) ALEJANDRO SANCHEZ – CN SITGES  (0,54,20)

INFANTIL FEMENÍ 100 METRES PAPALLONA

  • 1a) ABRIL GONZALEZ – CN VILANOVA  (1,41,96)

INFANTIL MASCULÍ 100 METRES PAPALLONA

  • 1r) AXEL BOLEDA – LYCÉE BEL AIR  (1,39,37)

CADET/JUVENIL FEMENÍ 100 METRES PAPALLONA

  • 1a) NORA RUBIRA – CN VILANOVA  (1,33,80)

CADET/JUVENIL MASCULÍ 100 METRES PAPALLONA

  • 1r) PEDRO SANCHEZ – CN VILANOVA  (1,24,52)

ALEVÍ MIXTE RELLEUS 4X25 METRES LLIURE

  • 2n) BEL AIR  (1,11,52)

INFANTIL MIXTE RELLEUS 4X50 METRES LLIURE

  • 1r) BEL AIR “A” (2,19,18)

CADET MIXTE RELLEUS 4X50 METRES LLIURE

  • 2n) CN VILANOVA (2,24,14)

Temps i Classificacions Prebenjamí i Benjamí

Temps i Classificacions Aleví, Infantil i Cadet-Juvenil