Notícies

COMPETICIÓ INTERCOMARCAL DE NATACIÓ ESCOLAR (JEEC 2019/2020)

Ja podeu consultars les classificacions d’aquest passat dissabte (30.11.19)

Esportistes del Bel Air i del CN Sitges van participar en aquesta jornada,  organitzada pel Consell Esportiu de l’Hospitalet, que  es va disputar a les Piscines Municipals de L’Hospitalet  i és classificatòria per la Final Comarcal de Natació (JEEC 2019/2020)

Destaquem les millors marques  aconseguides pels esportistes del nostre Consell:

PREBENJAMÍ FEMENÍ 25 METRES LLIURE

  • 4a) PAULA BURGUÉS VALLS – CN SITGES   (0,29,6)

PREBENJAMÍ MASCULÍ 25 METRES LLIURE

  • 3è) ERIC BRUUN – LYCÉE BEL AIR  (0,20,53)

PREBENJAMÍ FEMENÍ 25 METRES PAPALLONA

  • 5a) PAULA BURGUÉS VALLS – CN SITGES  (0,35,03)

PREBENJAMÍ MASCULÍ 25 METRES PAPALLONA

  • 3è) ERIC BRUUN – LYCÉE BEL AIR  (0,28,69)

PREBENJAMÍ MIXTE RELLEUS 4X25 METRES LLIURE

  • 2on) BEL AIR “A” (1,52,42)

BENJAMÍ FEMENÍ 25 METRES LLIURE

  • 1a) MIA BRUGUERA – LYCÉE BEL AIR  (0,17,32)

BENJAMÍ MASCULÍ 25 METRES LLIURE

  • 2on) SACHA FIAMMA – LYCÉE BEL AIR  (0,17,72)

BENJAMÍ FEMENÍ 25 METRES PAPALLONA

  • 1a) MIA BRUGUERA – LYCÉE BEL AIR  (0,20,94)

BENJAMÍ MASCULÍ 25 METRES PAPALLONA

  • 2on) SACHA FIAMMA – LYCÉE BEL AIR  (0,20,65)

BENJAMÍ MIXTE RELLEUS 4X25 METRES LLIURE

  • 20n) BEL AIR “A”  (1,18,10)

ALEVÍ FEMENÍ 50 METRES LLIURES

  • 4a) NOA VALSERA – LYCÉE BEL AIR  (0,37,00)

ALEVÍ MASCULÍ 50 METRES LLIURES

  • 6è) TOM SERRANO – LYCÉE BEL AIR  (0,38,88)

INFANTIL FEMENÍ 100 METRES LLIURES

  • 1a) JIMENA LASA GARCÍA-LECHUZ – CN SITGES (1,17,68)

INFANTIL MASCULÍ 100 METRES LLIURES

  • 2on) HUGO VALSERA – LYCÉE BEL AIR  (1,13,28)

CADET FEMENÍ 100 METRES LLIURES

  • 2a) EMMA MOURRUT – LYCÉE BEL AIR  (1,20,82)

CADET MASCULÍ 100 METRES LLIURES

  • 1er) NACHO SANCHEZ – LYCÉE BEL AIR  (1,09,96)

ALEVÍ FEMENÍ 50 METRES PAPALLONA

  • 4a) MIA JOLY – LYCÉE BEL AIR  (0,45,06)

ALEVÍ MASCULÍ 50 METRES PAPALLONA

  • 8è) TOM MENARGUES – LYCÉE BEL AIR  (0,53,03)

INFANTIL FEMENÍ 100 METRES ESTILS

  • 1a) JIMENA LASA GARCÍA-LECHUZ – CN SITGES (1,30,31)

INFANTIL MASCULÍ 100 METRES ESTILS

  • 2on) AXEL BOLEDA – LYCÉE BEL AIR  (1,30,15)

CADET FEMENÍ 100 METRES ESTILS

  • 2a) EMMA MOURRUT – LYCÉE BEL AIR  (1,30,91)

CADET MASCULÍ 100 METRES ESTILS

  • 1er) NACHO SANCHEZ – LYCÉE BEL AIR  (1,21,16)

ALEVÍ MIXTE RELLEUS 4X25 METRES LLIURE

  • 5è) BEL AIR “A” (1,13,65)

INFANTIL MIXTE RELLEUS 4X50 METRES LLIURE

  • 1er) BEL AIR “A” (2,26,22)

CADET MIXTE RELLEUS 4X50 METRES LLIURE

  • 1er) BEL AIR “A” (2,21,41)

Temps i Classificacions