Notícies

COMPETICIÓ COMARCAL DE NATACIÓ ESCOLAR (JEEC 2018/2019)

Ja podeu consultar els resultats de la Jornada Final d’aquesta competició.

Aquest passat dissabte, 4 de maig, les instal·lacions del Lycée Bel Air (Sant Pere de Ribes) acollien la darrera jornada de la Competició Comarcal de Natació Escolar que va comptar amb la participació de les 8 millors marques aconseguides en les jornades prèvies.

Els guanyadors/es de cada una de les categories van estar:

PREBENJAMÍ FEMENÍ 25 METRES PAPALLONA

  • Natalia Ollé – BEL AIR

PREBENJAMÍ MASCULÍ 25 METRES PAPALLONA

  • Unai Boza – BEL AIR

BENJAMÍ FEMENÍ 25 METRES PAPALLONA

  • Anna Gallardo – BEL AIR

BENJAMÍ MASCULÍ 25 METRES PAPALLONA

  • Leandro Catinois – BEL AIR

ALEVÍ FEMENÍ 50 METRES PAPALLONA

  • Marina Ocaña – BEL AIR

INFANTIL FEMENÍ 100 METRES PAPALLONA

  • Anna Saseta – BEL AIR

INFANTIL MASCULÍ 100 METRES PAPALLONA

  • Axel Boleda – BEL AIR

PREBENJAMÍ FEMENÍ 25 METRES ESQUENA

  • Anastasia Gilhooley – BSB SWIM TEAM

PREBENJAMÍ MASCULÍ 25 METRES ESQUENA

  • Iñaki Zoratti – BEL AIR

BENJAMÍ FEMENÍ 25 METRES ESQUENA

  • Tania Bruun – BEL AIR

BENJAMÍ MASCULÍ 25 METRES ESQUENA

  • Sacha Fiamma – BEL AIR

ALEVÍ FEMENÍ 50 METRES ESQUENA

  • Ona Linares – BEL AIR

ALEVÍ MASCULÍ 50 METRES ESQUENA

  • Leo Besson – BEL AIR

INFANTIL FEMENÍ 100 METRES ESQUENA

  • Jimena Lasa – CN SITGES

INFANTIL MASCULÍ 100 METRES ESQUENA

  • Pedro Sánchez – CN VILANOVA

CADET MASCULÍ 100 METRES ESQUENA

  • Jan Nadal – CN VILANOVA

PREBENJAMÍ FEMENÍ 25 METRES BRAÇA

  • Kate Serrano – BEL AIR

PREBENJAMÍ MASCULÍ 25 METRES BRAÇA

  • Unai Boza – BEL AIR

BENJAMÍ FEMENÍ 25 METRES BRAÇA

  • Mia Bruguera – BEL AIR (0:23:96)

BENJAMÍ MASCULÍ 25 METRES BRAÇA

  • Tom Serrano – BEL AIR

ALEVÍ FEMENÍ 50 METRES BRAÇA

  • Ona Linares – BEL AIR

ALEVÍ MASCULÍ 50 METRES BRAÇA

  • Guille Arnal – BEL AIR

INFANTIL FEMENÍ 100 METRES BRAÇA

  • Inés Arnal – BEL AIR

INFANTIL MASCULÍ 100 METRES BRAÇA

  • Pedro Sánchez – CN VILANOVA

CADET/JUVENIL FEMENÍ 100 METRES BRAÇA

  • Emma Mourrut – BEL AIR

CADET/JUVENIL MASCULÍ 100 METRES BRAÇA

  • Nacho Sánchez – BEL AIR

PREBENJAMÍ FEMENÍ 25 METRES LLIURE

  • Kate Serrano – BEL AIR

PREBENJAMÍ MASCULÍ 25 METRES LLIURE

  • Iñaki Zoratti – BEL AIR

BENJAMÍ FEMENÍ 25 METRES LLIURE

  • Mia Bruguera – BEL AIR

BENJAMÍ MASCULÍ 25 METRES LLIURE

  • Tom Serrano – BEL AIR

ALEVÍ FEMENÍ 50 METRES LLIURE

  • Marina Ocaña – BEL AIR

ALEVÍ MASCULÍ 50 METRES LLIURE

  • Guille Arnal – BEL AIR

INFANTIL FEMENÍ 100 METRES LLIURE

  • Jimena Lasa – CN SITGES

INFANTIL MASCULÍ 100 METRES LLIURE

  • Hugo Valsera – BEL AIR

CADET/JUVENIL FEMENÍ 100 METRES LLIURE

  • Blanca Gómez– BEL AIR

CADET/JUVENIL MASCULÍ 100 METRES LLIURE

  • Nacho Sánchez– BEL AIR

PREBENJAMINS RELLEUS 4×25 METRES LLIURES

  • BEL AIR

BENJAMINS RELLEUS 4×25 METRES LLIURES

  • BEL AIR A

ALEVINS RELLEUS 4×25 METRES LLIURES

  • BEL AIR A

INFANTILS RELLEUS 4×50 METRES LLIURES

  • BEL AIR A

Resultats i Classificacions Prebenjamí i Benjamí

Resultats i Classificacions Aleví, Infantil i Cadet/Juvenil

Aquesta jornada organitzada pel Consell Esportiu del Garraf, amb la col·laboració del Lycée Bel Air i el suport del Consell Català de l’Esport, era classificatòria per les Finals Territorials del JEEC.