Notícies

COMPETICIÓ COMARCAL DE NATACIÓ ESCOLAR (JEEC 2017/2018)

Ja podeu consultar els resultats de la Jornada Final d’aquesta competició.

Aquest passat dissabte, 5 de maig, les instal·lacions del CN Sitges acollien la darrera jornada de la Competició Comarcal de Natació Escolar que va comptar amb la participació de les 8 millors marques aconseguides en les jornades prèvies.

Els guanyadors/es de cada una de les categories van estar:

 

PREBENJAMÍ FEMENÍ 25 METRES PAPALLONA

  • Mia Bruguera – BEL AIR (0:24:62)

PREBENJAMÍ MASCULÍ 25 METRES PAPALLONA

  • Sacha Fiamma – BEL AIR (0:27:02)

BENJAMÍ FEMENÍ 25 METRES PAPALLONA

  • Yeva Kruglykova – CN SITGES (0:26:60)

BENJAMÍ MASCULÍ 25 METRES PAPALLONA

  • Miguel Almazan – BEL AIR (0:27:49)

ALEVÍ FEMENÍ 50 METRES PAPALLONA

  • Sofia Kenzia – CN SITGES (0:43:40)

ALEVÍ MASCULÍ 50 METRES PAPALLONA

  • Axel Boleda – BEL AIR (0:47:30)

INFANTIL FEMENÍ 100 METRES PAPALLONA

  • Carla Ferran – CN SITGES (1:34:04)

PREBENJAMÍ FEMENÍ 25 METRES ESQUENA

  • Mia Bruguera – BEL AIR (0:27:20)

PREBENJAMÍ MASCULÍ 25 METRES ESQUENA

  • Sacha Fiamma – BEL AIR (0:27:50)

BENJAMÍ FEMENÍ 25 METRES ESQUENA

  • Laura Borrel – BEL AIR (0:21:08)

BENJAMÍ MASCULÍ 25 METRES ESQUENA

  • Luca Hoek – BEL AIR (0:17:22)

ALEVÍ FEMENÍ 50 METRES ESQUENA

  • Claudia Tares – CN SITGES (0:43:36)

ALEVÍ MASCULÍ 50 METRES ESQUENA

  • Arnau Villagrasa – CN SITGES (0:44:94)

INFANTIL FEMENÍ 100 METRES ESQUENA

  • Cristina Lopez – BEL AIR (1:33:48)

INFANTIL MASCULÍ 100 METRES ESQUENA

  • Rocco Rochet – CN SITGES (1:45:68)

CADET FEMENÍ 100 METRES ESQUENA

  • Abril Hernández– CN SITGES (1:31:56)

PREBENJAMÍ FEMENÍ 25 METRES BRAÇA

  • Kate Serrano – BEL AIR (0:35:72)

PREBENJAMÍ MASCULÍ 25 METRES BRAÇA

  • Ramon Fullera – CN SITGES (0:35:42)

BENJAMÍ FEMENÍ 25 METRES BRAÇA

  • Noa Valsera – BEL AIR (0:23:96)

BENJAMÍ MASCULÍ 25 METRES BRAÇA

  • Miguel Almazan – BEL AIR (0:23:98)

ALEVÍ FEMENÍ 50 METRES BRAÇA

  • Ines Arnal – BEL AIR (0:42:64)

ALEVÍ MASCULÍ 50 METRES BRAÇA

  • Hugo Valsera – BEL AIR (0:44:06)

INFANTIL FEMENÍ 100 METRES BRAÇA

  • Emma Mourrut – BEL AIR (1:34:66)

INFANTIL MASCULÍ 100 METRES BRAÇA

  • Nacho Sánchez – BEL AIR (1:28:96)

PREBENJAMÍ FEMENÍ 25 METRES LLIURE

  • Ariana Olano – BEL AIR (0:25:54)

PREBENJAMÍ MASCULÍ 25 METRES LLIURE

  • Mauro Arnal – BEL AIR (0:27:08)

BENJAMÍ FEMENÍ 25 METRES LLIURE

  • Laura Borrell – BEL AIR (0:18:06)

BENJAMÍ MASCULÍ 25 METRES LLIURE

  • Luca Hoek – BEL AIR (0:14:76)

ALEVÍ FEMENÍ 50 METRES LLIURE

  • Diana Torrejon – BEL AIR (0:34:82)

ALEVÍ MASCULÍ 50 METRES LLIURE

  • Alejandro Gené – CN SITGES (0:35:48)

INFANTIL FEMENÍ 100 METRES LLIURE

  • Emma Mourrut – BEL AIR (1:19:38)

INFANTIL MASCULÍ 100 METRES LLIURE

  • Nacho Sánchez – BEL AIR (1:21:92)

CADET FEMENÍ 100 METRES LLIURE

  • Abril Hernández– CN SITGES (1:17:44)

PREBENJAMINS RELLEUS 4×25 METRES LLIURES

  • BEL AIR (1:42:22)

BENJAMINS RELLEUS 4×25 METRES LLIURES

  • BEL AIR A (1:11:00)

ALEVINS RELLEUS 4×25 METRES LLIURES

  • BEL AIR B (1:08:80)

INFANTILS RELLEUS 4×50 METRES LLIURES

  • BEL AIR  (2:37:39)

 

Aquesta jornada organitzada pel Consell Esportiu del Garraf, amb la col·laboració de la Regidoria d’Esports de Sitges i el CN Sitges, era classificatòria per les Finals Territorials del JEEC.

RESULTATS I CLASSIFICACIONS

Imatges